„W szkole zatrudniam kierownika praktycznej nauki zawodu, który część swoich zadań wykonuje przy komputerze. Czy z dotacji oświatowej mogę częściowo zrefundować koszty zakupu okularów?”

Zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy …

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!
Zaloguj się
Zamów dostęp.